1. Скласти у першу чергу потрібно: оригінали та копії важливих документів в упаковці, що не промокає.

Доречі, для дітей, наприклад, це не тільки свідотцвтво про народження, а й картка щеплень! Особливо, якщо ви захочете, щоб дитина ходила там у дитячий садочок. Це дуже важливо!

2. Кредитні картки та готівку.

3. Дублікати ключів від будинку та автомобіля.

4. Телефони+заряджені паувербанки.

5. Блокнот та олівець.

6. Аптечку скласти так: бинти, лейкопластир, йод, вату, активоване вугілля, жарознижувальні препарати, проти алергії, діареї та кишкової інфекції, очні краплі, антибіотики в порошку. Також окремо складіть аптечку для дітей (за кордоном може не тільки не бути ваших ліків, а й рецепт придеться дуже довго чекати, щоб мати можливість купити їх). Доречі, самі прості для нашої країни ліки можуть коштувати значно дорожче в інших. Тож робіть все обдуманно. Особливо – для дітей!

7. Скласти ліки, які ви постійно приймаєте, із запасом на тиждень та зазначенням дозування і способу застосування.

8. Одяг. Запасні штани, сорочку чи кофту, плащ-дощовик, в’язану шапочу, рукавиці, шарф, спідню білизну. Надійне та зручне взуття. Те все, звісно, потрібно підготувати для кожного члена вашої сім’ї.

9. Гігієнічні засоби: зубну щітку та пасту, невеликий шматок мила, рушник, туалетний папір, вологі та сухі серветки. Жінкам – засоби особистої гігієни. Маленьким дітям – не тільки окрему аптечку з їх ліками, але й памперси та вологі серветки для малечі.

10. Сірники, запальничку.

11. Також обов’язково потрібно скласти запас їжі на кілька днів. Все, що можна їсти без приготування і займає мало місця, довго зберігається. Наприклад, консерви, хлібці, пакетовану пасту чи фруктове пюре та інше. Дуже важливо приготувати питну воду на 1-2 дні. В нагоді також стануть висококалорійні солодощі, наприклад шоколадні батончики та жменю льодяників.

Це, звісно, не повний перелік необхідних речей, але мінімальний для кожного.

Тобто обов’язковий!

Але ви самі повинні подумати, які ще потрібні речі вам у будь-якому місті знаходження, зважаючи на особливості чи звички.

Звичайно, якщо потрібна допомога, обовязково звертайтесь до нас! Ми завжди підкажемо, що ще необхідно з собою взяти. Особливо враховуючи те, що багато знаємо про подорожі до інших країн, та наші спеціалісти підкажуть які є особливості необхідного переліку речей до того чи іншого місця на планеті!