Платні дороги Німеччини, Польщі та Болгарії зараз безоплатні для України! Іншими словами, для автомобілів з українською реєстрацією (інформація актуальна на 31.05.22)

Тепер вартість за проїзд дорогами Болгарії не стягується з будь-якого українського автомобіля. Іншими словами, з авто з українським реєстраційним номером. Якщо точніше, то діє електронна віньєтка для автомобілів вагою до 3,5 тонн. І тариф для вантажних автомобілів та автобусів понад 3,5 тонни. І все це при пересуванні національною мережею доріг. Про це повідомляє сайт Моторного (транспортного) страхового бюро України.(МТСБУ).

Всі порушення в електронній системі транспортних засобів, згенеровані для автомобілів з українською реєстрацією після 24 лютого 2022 року, закриваються.

Таким чином, автомобілі на українській реєстрації можуть безперешкодно залишити територію Болгарії. Навіть у разі порушення ними правил дорожнього руху. І допоможуть у цьому безумовно безоплатні дороги.

Національна служба (BGTOLL) відкрила гарячу лінію обслуговування клієнтів. Вона, безумовно, працює щодня з 8.00 до 22.00. За телефоном 0700 10 876 або електронною поштою [email protected] всі особи можуть отримати необхідну інформацію.

Також нагадаємо, де наразі ще безоплатні дороги. У Польщі проїзд платними дорогами для автомобілів з українськими номерами – зараз безкоштовний.

По-друге, у Словаччині автомобілі з України можуть пересуватися без покупки онлайн віньєтки.
По-третє, у Німеччині автобани безкоштовні всім автомобілів.

Сподіваємося, що наша інформація для вас була корисною. Якщо ще залишилися питання, обов’язково звертайтесь!