Відповіді на поширені питання

 

☀️Всім доброго дня☀️

Ваші питання – наші відповіді:

 

Що таке гарячий тур?

 

– Гарячий тур – це тур з близької датою вильоту. Тур, за яким горять або викуплені заздалегідь блоки місць на чартері, або гарантовані місця в готелі. Але треба розуміти, що гідні готелі і зручні вильоти бувають вкрай рідко за “гарячою” ціною. Якщо ви віддаєте перевагу якісні готелі, радимо купувати тур по акції “раннього” бронювання.

 

Що таке раннє бронювання?


– Раннє бронювання – акція, розроблена спільно операторами, готелями та авіакомпаніями. Її сенс полягає в зниженні цін на тури при бронюванні заздалегідь. Для бронювання туру достатньо 30% від вартості туру.


Якщо ціна вказана в доларах, можна й оплачувати тур в доларах? Чи приймаєте ви оплату за безготівковим розрахунком?


– Тур оплачується гривнями. Долар не є національною валютою нашої країни. Всі платежі на території України здійснюються в гривні. Безготівкова оплата можлива. Оформляємо тури онлайн, в якій би точці світу ви б не знаходилися.

 

Чому в різних агентствах може бути різна ціна на один і той же тур?


– Треба точно розуміти, що це “один і той же тур”. Іноді все-таки є відмінності на здавалося б однаковими тури. Та рейси можуть бути іншими. Зручні стоять трохи дорожче. А один і той же готель може продаватися з різним набором послуг. Ну і буває дійсно різниця в ціні в залежності від туроператора. А це вже вибір агентства і туриста.


🤗 Які ще у вас є питання?
Пишіть, а ми все докладно розповімо.