З Днем Святого Валентина! Вітаємо!

 

Що робить нас щасливими?
У більшості переліку точно будуть ЛЮБОВ, і МОЖЛИВІСТЬ ПОДОРОЖУВАТИ.

Ось про це наша святкова добірка фільмів.
Якщо ви ще не придумали, чим зайнятися в найромантичніший вечір в році, запасайтеся вкусняшками, і включайте ці добрі та атмосферні фільми.


“РИМСЬКІ ПРИГОДИ” 2012


Кілька історій про те, як змінилися долі абсолютно різних людей, не залишать нікого байдужим. Всі дії відбуваються саме в італійській столиці, Картина наповнена романтикою, гумором і видами вуличок і площ Риму. Цей фільм можна переглядати багато разів!

 


“ОПІВНОЧІ У ПАРИЖІ” 2011


Головний герой переїжджає в Париж зі своєю нареченою. Одного разу вночі збувається його мрія, та він потрапляє в минуле, в 1920-і роки. Там він зустрічає людей, якими захоплювався, і прекрасну дівчину, яка також як і він, незадоволена своїм справжнім. Трохи фантастичний, але такий романтичний фільм!

 


“У ДИКИХ УМОВАХ” 2007


Це історія про хлопця із забезпеченої сім’ї, який відмовляється від матеріальних благ і відправляється у подорож на Аляску. Це фільм про пошук себе. Про те, як складно знайти баланс в житті. І, найголовніше, це історія про найважливіші цінності нашого життя, які іноді усвідомлюються занадто пізно. Варто дивитися, коли переситилися матеріальними речами та хочеться просто переключитися.


“ТОКІЙСЬКА НАРЕЧЕНА” 2014


Бельгійська дівчина Амелі мріє стати справжньою японкою та почати писати. Вона переїжджає в Японію та занурюється з головою в світ, де їй належить зрозуміти японську культуру та навчитися любити. А що було далі – дивіться самі. Не пошкодуєте!

 

 

“ЯК ВИЙТИ ЗАМІЖ ЗА ТРИ ДНІ” 2010


Одна з кращих історій про те, як любов може ненавмисно нагрянути. Красиві види через автомобільне вікно, а також теплі жовто-зелені тони роблять фільм особливо затишним. Бонусом до хорошого сюжету – занурення в ірландську атмосферу та дещо новеньке про високосний рік всім дівчатам на замітку.

 

 

Ну як? Все із запропонованого вже дивилися? Або може у Вас є свої хіти кіноматографа на цю тему? Тоді обов’язково діліться з нами та нашими читачами в коментарях!

Ще раз вітаємо вас з цим ніжним, пристрасним і необхідним для кожної з нас святом! Нехай у серці завжди живе любов!