Місця для зимового відпочинку, безумовно, повинні бути сонячними. Ви теж так думаєте? З’являється нестерпне бажання відчути всю магію теплого океану. Іншими словами, відпочити від міської метушні. Туристичне агентство SIMPLY TRAVEL підготувало перелік країн. Їх, безсумнівно, зобов’язаний відвідати кожен.

Очолює наш перелік Домінікана

Саме взимку домініканські острови перетворюються в райські місця. Ці острови – для ідеального відпочинку. Тепле повітря (+ 28-33), приємне тепле море та, звичайно, багато сонця. Це саме те, чого так не вистачає взимку. І все це можна отримати саме тут. Але з приходом весни вся ця райдужна обстановка змінюється. Приходять сильні вітри, високі хвилі та сильні дощі. Вони ж перетворюються в затяжні зливи. Причому, з величезною ймовірністю виникнення тайфунів. У квітні ж починається сезон дощів. Саме тому Домінікану потрібно відвідати взимку. До того ж, тут кожен знайде відпочинок для себе. Як романтичний, так і сімейний. Адже в Пуант-Кані і Бока-Чіке є маса розваг.

Друге місце в нашому списку займає екзотичний Таїланд.

Курорти Таїланду відкривають свої двері для туристів саме взимку. Тобто з приходом весни. Іншими словами, з середини березня до початку квітня тут вирує сезон зливових дощів. Це, природньо, не дуже сприятливо для відпочиваючих. Вони ж хочуть отримати неймовірний загар. А головне, вдосталь насолодитися пляжним відпочинком.
Однак, багата природа, екзотичні тварини і спокійна атмосфера далеко від дому вабить туристів. Температура повітря залишається як і раніше теплою + 30-31. А самі дощі тривають від кількох хвилин до кількох годин. Це нітрохи не заважає чудовому відпочинку. А якщо ви все ж любите ніжне сонце без дощів, то зимовий відпочинок в Таїланді саме для Вас!

Третє почесне місце в нашому переліку займають Філіппіни.
райские места для путешествий

Філіппіни – це не тільки екзотична кухня і райські пляжі. Це ще більше 7000 островів, які омиваються трьома морями. Зі сплячими вулканами, тропічними лісами. А ще – безкрайніми горами і шикарними водоспадами. Вони, безумовно хвилюють уяву. Все це перетворює Філіппіни в ідеальні місця. Туди так вважають за краще «збігати» відпочиваючі від українських холодів. І вони мають рацію. Адже одним з найсприятливіших місяців є січень і лютий. Саме в цей час на Філіппінах триває «сухий сезон». А починається він ще в листопаді-грудні.

Температура води дуже благоволить пляжного і екскурсійного відпочинку. А температура повітря + 28-30 дозволить отримувати чудовий рівний загар.

Сезон на Філіппінах закінчується в квітні. Однак ще в березні сильні вітри і дощі вже дають про себе знати. З великою ймовірністю спочатку вони з’являються на узбережжі Мінданао. Потім охоплюють східною частину Лусона. Але також їх появи можливі і в інших регіонах.

У різних частинах Філіппін може спостерігатися абсолютно різна погода. Причому, в один і той же сезон. Це завдяки своїй величезній території. Тому абсолютно не зайвим буде перевіряти прогноз погоди того місця, куди ви маєте намір відправитися заздалегідь.

                                                    Четверте місце нашого списку віддаємо Сейшелам.
Місця для відпочинку

Зливові дощі і вологість чекають відпочиваючих на Сейшелах. Так що, якщо хочете відпочити саме тут, варто поквапитися. Тому що вже в березні без парасольки Вам просто не обійтися.

Найсприятливіший час для відпочинку на Сейшелах – це січень-лютий. Улюблені розваги: ​​заняття дайвінгом, рибалка, подорож по островах. Все це супроводжується приємною температурою води + 26-28. А ще комфортною температурою повітря + 27-30. Рекомендовані місця для зупинки на остраве – Ла-Діг, Мае і Праслін. Там знаходиться столиця держави – Вікторія.

П’яте місце займає Куба

Немає ідеальнішого місця для зимового відпочинку. Мандрівників Куба, безумовно, привертає увагу своїм колоритом, барвистою природою. А головне, чудово доступними цінами в незалежності від пори року.
Для любителів виключно пляжного відпочинку ми, безсумнівно, пропонуємо відвідати Варадеро і Ольгин. По-друге, для любителів історії та культури – Гавану і Сантьяго-де-Куба.

А для того, щоб погода не завадила приймати сонячні ванни, краще всього відвідувати Кубу до середини березня. Так само можна вдосталь насолоджуватися екскурсійними маршрутами.

У зимовий час Острів Свободи радує відпочиваючих теплим, комфортним повітрям + 27-29. до того ж, характеризується чудовою водою + 25-26 і відносно стабільними погодними умовами.

А ось вже кінець лютого, безумовно, стає абсолютно непередбачуваний. Різка зміна температур, сильні вітри, дощі і шторми. І доведеться шукати місця для укриття. Так що не затримуйтеся там до кінця лютого.

І нарешті, замикає наш список яскравий В’єтнам.
места отдыха на Филиппинах Місця відпочинку

Приголомшливі сади і парки, рисові поля і водоспади. Вулкани, храмові комплекси і старовинні собори. Всі ці чудеса природи, безумовно, «змушують» тисячі людей відвідувати В’єтнам.

В’єтнам Ви можете відвідати в будь-який час. І, безсумнівно, зможете своїми очима побачити всю красу цього чудового місця.

А ось що, якщо Вас цікавлять виключно курортні місця? І тільки з безкрайніми пляжами та морськими затоками? Тоді будьте уважні. Іншими словами, їх слід встигнути відвідати до весни. Так як в березні погодні умови вже не настільки сприятливі для пляжного відпочинку. Що це означає? Тобто дощі з сильними вітрами в цей час будуть супроводжувати весь час.

Однак, перевага В’єтнаму в тому, що тут досить протяжна територія. І деякі курорти півдня країни, безумовно, залишаться досить комфортними для відпочинку. Наприклад, розташований ближче до центру Нячанг. Він відомий на весь світ своїми лікарнями та оздоровницями. А також загадковий Фантхьет. Температура повітря тут сприятлива майже цілий рік. Іншими словами, вона не знижується за +25.

Всі ці чудові місця дуже різноманітні! Вони, безумовно, підходять для відпочинку на будь-який смак. Зимовий час дуже вдалий для відвідування цих курортів.

Приходьте до нас! Туристичне агентство SIMPLY TRAVEL працює для Вас. Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір.