Послуги Simply Travel


Тур

Чи мрієте ви ніжитися під золотими променями сонця на березі прекрасного пляжу, чи хочете, наприклад, сміливо підкорити снігову вершину? Можливо, Ви бажаєте влаштувати весільну церемонію під водою, або гуляти круїзним лайнером?

 

Simply Travel, безперечно, зможе організувати для Вас будь-який вид туру!

 

Гарячі путівки на море – безумовно, одна з топових послуг нашої туристичної агенції.

Білети на транспорт

Безперечно, Simply Travel допоможе Вам придбати квитки в будь-яку обрану країну. До того ж, ми оберемо для Вас максимально зручний вид транспорту за найкращою ціною.

Трансфер

Організуємо трансфер в будь-яку точку міста.

Не тільки зустрічаємо у залі прильоту, але й доставляємо у будь-яке місце. Подбаємо про все замість Вас. Ми прагнемо, щоб подорож була максимально комфортною!

Проживання

При виборі туру особливу увагу слід приділити вибору житла. У нас укладено договори з найкращими готелями не лише України, а й зарубіжжя. Звичайно, ви завжди можете ознайомитися з відгуками наших клієнтів щодо них у нашому спеціальному розділі.

Страховка

Ми зробимо Вам страховку у будь-яку країну світу. Цей документ, звісно, просто необхідний. Не довіряйте туристичним компаніям, які не пропонують її оформити! Гарячі путівки на море потрібно використовувати правильно. Іншими словами, вирішувати швидко, але й не забути про необхідне – захист здоров’я у подорожі! Страховка забезпечить медичну допомогу в турі для вас та ваших дітей.

Sim card

Крім того, у нашій туристичній агенції Ви можете придбати Sim card за дуже доступною ціною. До того ж, у нас великий спектр найрізноманітніших тарифів та різних пропозицій. Ви будете на зв’язку з вашими рідними та близькими у будь-який час, та в будь-якому місці! Це чудова можливість почуватися комфортно в будь-якій країні.

Екскурсія

Наша команда з легкістю не тільки дістане Вам бажаний квиток до знаменитого музею, але й забронює столик у найкращому ресторані міста, де Ви зможете зустрічати неймовірний захід сонця, насолоджуючись національною кухнею.

 

Для Simply Travel не має кордонів!

 

дайвинг (услуги, послуги, Гарячі путівки на море)