в Португалию (до Португалії))

Ви відправлялися відпочивати до Португалії?

Наші постійні клієнтки недавно повернулися з чудової подорожі. Були в країні трьох релігій – футболу, їжі і сім’ї. Обидві в невимовному захваті після поїздки до Португалії!

«Лісабон нас підкорив! І ми обов’язково повернемося туди ще раз!»

— перше, що вони написали по поверненню.

Отель «Hotel Principe Lisboa», який ми підібрали, виявився дійсно затишним. Іншими словами, зручним (і в плані розташування в місті, і в плані перебування). І, безсумнівно, з високим рівнем обслуговування. Про це вони переживали, вирушаючи до Португалії. Персонал готелю дуже доброзичливий і завжди готовий допомогти. Рівень знання англійської мови серед персоналу базовий. Але це абсолютно не проблематично. Готель розташований недалеко від метро та центру міста. Це дуже зручно. Так як наші туристки дуже активні дівчата, вони покидали стіни готелю близько 8 ранку. А поверталися назад до 9-ї вечора, насолоджуючись колоритом Лісабона цілий день. Адже не щодня потрапляєш до Португалії.

Незважаючи на те, що час подорожі довелося на грудень, їм пощастило. Це був період нестабільної погоди. Але за всі 6 днів перебування там, ні разу не було дощу. Хоча, за словами самих дівчат, дощ – це не проблема для подорожуючих до Португалії. Тому як в Лісабоні дуже багато музеїв. Тобто сховатися від дощу можна в будь-який момент. За весь час подорожі наші клієнтки були тільки на одній екскурсії. Ірина та Аліна потрапили в англомовну екскурсійну групу. Але екскурсовод, як професіонал своєї справи, не розгубилася. Вона намагалася підносити інформацію таким чином, щоб зрозуміло було всім.

Після повернення на батьківщину, вдячні мандрівниці заглянули до нас в затишний офіс. Вони поспішали поділитися враженнями та вручити маленький презент. Це так приємно. Ми раді, що відпочинок викликав такі прекрасні емоції та післясмак. Відправляйтеся й Ви до Португалії та насолодитеся відпочинком сповна! А ми добре подбаємо, щоб відпочинок виявився легким і комфортним. Тому не залишайте на завтра те, де можна відпочити вже сьогодні 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.