✈️ЧОМУ МИ ПРАЦЮЄМО У ТУРИЗМІ?

🙈  Є думка, що турагент — то назавжди.
Можливо, так і є. Нам, звісно, не приходилося думати про зміну професії)

 

😊 Розповідаємо, чому нам так подобається ця професія:


✔️Дуже різноманітна робота. Ми, безумовно, знаемо географію, політичну ситуацію в країні, курси валют, національну кухню та закони країн. До того ж, трохи про літакобудування та надання медичної допомоги. Ми готові до будь-яких стресових ситуацій на відпочинку. І, безумовно, маємо багато знайомств у різних країнах та часто п’ємо чай із вашими сувенірами.

✔️Ніколи не буіває сумно. Тільки ми подумаємо, що знаємо відповідь на будь-яке питання від туристів, як у нас запитують: а скільки ампер максимально може бути у пауербанка, щоб взяти його з собою в літак? Ось й нова тема для вивчення! До того ж, не більше 30.000 Mah, але краще уточнювати в конкретної авіакомпанії.

✔️Ми вже точно знаємо, в якому готелі зупинитися. Рішення про відпустку, звісно, приймаєтся оперативно Головна складність у цьому відпочинку – дійсно відпочитвати. А не записувати для туристів нотатки та лайфхаки, чим ми часто й займаємось, доречі 🙂


✔️Наша робота — це відпочинок.

Мабуть, це багато про що говорить. Іншими словами, бачити якими щасливими та відпочившими ви повертаєтеся – абсолютна насолода. Ось чому ми обожнюємо туризм і, безумовно, прагнемо подарувати це щастя кожному!


👍А вы також любите свою роботу?


🤝Давайте знайомитися)