Чорногорія – багата від природи країна. Вона одна з найпривабливіших місць для відпочинку у Європі.
Це, звичайно, шикарні галькові та піщані пляжі. Їхня довжина становить 70 кілометрів. Її високі гори та скелясті каньйони – неймовірні. А великі долини, луки, річки та озера - чудові. До того ж, затоки та бухти вважають справжньою перлиною Адріатичного моря.

Чорногорія належить до найчистіших країн у світі. Іншими словами, її називають «екологічним заповідником Європи».

Чорногорія:

гарячі тури за найпривабливішими цінами!

Чорногорія багата на курорти

Культура Чорногорії різноманітна. Різні народи у свою епоху вплинули на неї. А ще доповнена неповторною творчістю та традиціями. Іслам, а також православ'я - зробили свій внесок в її історію. До того ж, бароко, готика та неймовірний абстракціонізм теж не опинилися осторонь. Вони дуже вплинули на сучасну культуру Чорногорії.

Усіх, залучених красою, готові розмістити численні курортні міста. Ними, безумовно, забарвлено все узбережжя. Будва, Котор, Свєті Стефан, Бар, Герцег-Нові, Бечичі та багато інших готелів та вілли. Вони тут ніколи не порожні в теплу пору року. У столиці Чорногорії, Підгориці, Ви також знайдете багато цікавого.

Визначні місця Чорногорії

Що подивитись, куди поїхати?

Рекомендації Simply Travel

  • древні міста Адріатичного узбережжя;
  • національні парки Чорногорії. Наприклад, Ловчен, Дурмітор, Скадарське озеро, Београдська гора;
  • Паштровські приморські монастирі, Острог, Цетинський та Морача;
  • м. Котор з величними та витонченими церквами, фортецями. Він, до того ж, є надбанням ЮНЕСКО.

Дістатися до Чорногорії з України можна з:

  • Києва
  • Харкова
  • Одеси

Найшвидший спосіб дістатися туди з України – придбати пакетний тур. Також можна купити авіаквиток на регулярні авіарейси. Вони здійснюються у два міжнародні аеропорти Чорногорії. А саме, в Подгорицю та Тіват. З аеропорту можна взяти таксі або автомобіль на прокат.

 

Чорногорія: корисні рекомендації

Тут можна орендувати морський транспорт та платити за годинами.

Клімат у гірській частині країни не постійний. Він дуже сильно варіюється через різкий перепад висот. У той час, як біля узбережжя клімат досить теплий. Інакше кажучи, влітку середня температура становить +35. А взимку – тримається до нуля. Але іноді ночами може опускатися і до -4.

 

Гарячий тур до Чорногорії

Підібрати тур до Чорногорії у Миколаєві!

Ви ж цінуєте свій час? Його у Вас не так багато. Тому радимо Вам присвятити його приємним аспектам життя! Безумовно, Ви можете сидіти та шукати собі тур. Перечитувати відгуки. Ламати голову над питанням, що ж вибрати. А можете довірити цю справу нашим професіоналам. Турагентство SimplyTravel візьме на себе всі турботи. А самі Ви займіться тим, що Вам приносить задоволення! Іншими словами, Ви позбавите себе зайвих переживань і турбот. А ми займемося організацією Вашого довгоочікуваного відпочинку.

Замовте тур до Чорногорії в нашому турагентстві. Ви отримаєте безкоштовний трансфер з (аеропорту або залізничного вокзалу) до готелю.

Рекомендуємо Вам уточнювати у тур-агента про наявність трансферу. Ви завжди можете розраховувати на комфортабельні авіаперельоти. Це саме стосується і поїздок на автобусі. Наше агентство завжди дбає про наших клієнтів.