Екскурсії по Україні від Simply Travel

Тури Україною – однією з найкрасивіших країн світу, будуть цікаві будь-якій людині. Ця країна незабутня для тих, хто бажає та хоче побачити чудові краєвиди, унікальні пам’ятки. А також: традиційні села та чудову природу.

В Україні можна відвідати гірськолижні курорти на заході, а на півдні – сонячні пляжі. Карпати захищають Україну від холодних вітрів та роблять літо теплим та зиму – м’якою.

Simply Travel, безсумнівно, зможе організувати найцікавіші тури Україною. У них Ви особисто зможете переконатись, що міста України неймовірно гарні.

 

Цікаво те, що в Україні збудовано багато замків та соборів. Також є три великі та дивовижні комплекси під назвою «Лавра»: Києво-Печерська Лавра, Почаївська Лавра та Святогірська Лавра.

Україна – країна, яка, як і раніше, глибоко поважає давні традиції.

Відвідуючи екскурсії по Україні влітку, ви можете замовити тури та взяти участь у святкуванні літнього сонцестояння. Він називається Івана Купало. Буде цікаво перестрибнути через багаття: це чудові почуття, і ви повинні спробувати! А якщо ви подорожуєте Україною взимку, то можете насолодитися млинцем. Cвято називається Масляною.

Різноманітність українського краєвиду вражає! Якщо ви любите гори, то просто зобов’язані замовити тури та відвідати Карпати на Західній Україні. Ця область справді мальовнича та дивовижна. Там є багато гірських річок, джерел мінеральної води та мелодичних водоспадів. Вже доведено багатьма туристами, що джерела та водоспади у Карпатах мають оздоровчий ефект. після нього Вам захочеться повертатися до цих казкових місць знову і знову.

Більше того, Україна має багату та цікаву історію та чудове географічне розташування.

Тури Вам розкриють її секрети. І, звичайно, стародавні традиції та звичаї, які успадковані від покоління до покоління. Крім того, варто зазначити, що українська національна кухня, така як борщ, галушки, вареники та багато іншого – дуже смачна!

Можливо, Ви віддаєте перевагу активному стилю життя і не можете собі уявити поїздку без спорту. Отже, Україна – потрібне місце для вас. Ви зможете дослідити безліч мальовничих маршрутів для піших та велосипедних прогулянок. А, головне такі тури включають можливість насолодитися рафтингом або прокатитися на велосипеді в Карпатах.

Simply Travel зможе організувати тури Україною на будь-який смак. Гарні гірські пейзажі, численні культурні та історичні пам’ятники, мальовничі річки, мелодійні водоспади та вишукана кухня роблять Україну цікавою та привабливою для туристів.