Команда Simply Travel має досвід організації турів для іноземних туристів.

Наше агентство співпрацює з ukrainebridesagency.com. Ми організуємо для клієнтів сайту тури на будь-який смак. Наші фахівці підберуть і нададуть вам як індивідуальні, так і групові тури.

Усі тури відповідають вимогам та перевагам самого клієнта.

Кожному туристу ми проводимо візову консультацію. Перед цим обов’язково надаємо перелік усіх документів. Ми підбираємо найшвидший та найкомфортніший вид транспорту. До того ж, організовуємо трансфер. Він будь-якого часу доби зустріне наших туристів і найкращим чином доставить до готелю. А наприкінці подорожі, безперечно, відвезе назад до аеропорту.

У нас укладено договори з найкращими готелями країни. Вони, безперечно, відповідають виключно вищому класу. До того ж надаємо будь-який вид харчування для комфортного перебування в Україні.

Simply Travel може організувати будь-які туристичні послуги. Наприклад такі, як прогулянки на яхті, політ на повітряній кулі, Spa-вихідні та багато іншого. Наші клієнти завжди залишаються задоволеними! І це не просто. Задоволений клієнт з масою позитивних вражень та крутих фото – це наша місія.

Simply Travel дбає про кожного клієнта. І, безумовно, забезпечує своїм клієнтам підтримку у телефонному режимі 24/7.