Оплатити тур можна банківськими картами онлайн.

Оплатити тур легко. Туристичне агенство "Simply Travel" пропонує своїм клиєнтам тільки надійні варіанты . Авжеж, це значно економить час при плануванні будь-якого туру.  А також, це корисно й в час його оформлення.

Іншими словами, внести оплату банківською картою за подорож можна безпосередньо на сайті. Зробити це можна на цій платіжній сторінці. До того ж, ми співпрацюємо тільки з перевіреними платіжними системами!

 

Ваші приватні дані захищені.

Дуже важливо, що оплата картою відбувається на специальному захищеному платежному шлюзі. Іншими словами, всі операції по ньому абсолютно захищені. Турагентство "Simply Travel" не отримує й не зберігає в себе конфіденційну інформацію клієнтів. Розмова йде про дані з розрахункових карт. Оплатіть тур онлайн абсолютно безпечно. Ми попіклуємося про Вас та ваш відпочинок з близькими та рідними.

Сплатити тур

 

Оплатити тур легко, як ви бачите.

Для проведення оплати Вам необхідно заповнити кілька обов'язкових полів. Для того, щоб Вашу оплату було легко знайти й швидко оформити бажаний тур.

Після проведеної оплати Ви побачите повідомлення про це, й наш менеджер зв'яжеться з Вами для обговорення деталей подорожі.