Гарячі тури

 

Ми готові запропонувати гарячі тури у будь-яку пору року! Великий вибір!

Якщо Ви зважилися на довгоочікуваний відпочинок, скоріше звертайтесь до нас! Співробітники агентства Simply Travel із задоволенням допоможуть підібрати гарячий тур "на ваш смак".

Ви ж знаєте, що означає "Гарячі тури"?

Вікіпедія "каже", що це – поїздка, викуплена туроператором, і в найближчі дати вильоту, ризикує бути не проданою. Для того, щоб відшкодувати свої витрати на тур, туристичний оператор знижує його вартість. Іноді це може бути ціна практично за собівартістю туру!

А ще можете зробити вибір повністю самостійно, якщо Вас цікавлять пакетні, екскурсійні тури або чартери.

Для цього, по-перше, Вам потрібно відкрити сторінку Підбір туру.

У нижній частині сторінки побачите розділи, один з яких можна вибрати. Далі вже можна прочитати більш детальну інформацію. Дивіться зображення:

 

выбор тура подбор підбір вибір туру

Єгипет, Греція, Туреччина, Болгарія, Грузія, Туніс чи інше – вибирати Вам. А ми неодмінно запропонуємо найкращі варіанти для відпочинку у вибрану країну!

Наприклад, Сонячна Грузія славиться своєю неповторною кухнею. Уявляєте, що саме там можна скуштувати понад 250 видів сирів? А пекучі танці на кінчиках пальців? Їх називають восьмим дивом світу! До того ж, грузинське багатоголосся визнане як шедевр світової поліфонії. Важливо й те, що саме Грузія входить до десяти найбезпечніших країн світу! Нині це важливо, як ніколи. Погодьтеся. Більше, ніж про десять фактів про Грузію, можна прочитати в  цій статті.

А тепер пригадаємо, чим цікавий Туніс, наприклад. Це місто по праву вважають найкращим для вигідних покупок. Саме там можна придбати різні спеції, шикарну каву, гарні кальяни, пряні парфуми, аромамасла та багато іншого.

Повірте, яку країну та місто Ви не обрали б для подорожі, буде дуже цікаво!

Ми завжди підкажемо, куди поїхати, на що подивитися та де зробити найкрутіші фото для вашої колекції!

На нашому сайті завжди знайдете актуальні тури, що горять.

А якщо Ви хочете, щоб Ми підібрали тур на ваш запит, то зробимо це із задоволенням! Обов'язково звертайтесь!

Замовити гарячий тур в Миколаєві

Вітаємо! Ви звернулися за адресою!