Автобусний тур по Эвропі

Автобусний тур – це один з найбільш цікавих та комфортних подорожей у світі. Экскурсійні тури взагалі дуже цікаві.  А головне, чудова нагода познайомитися з багатьма країнами, містами за один тур.

Simply Travel, безумовно, може запропонувати різноманітні автобусні тури. В залежності від побажань туриста. У нас великий ассортимент экскурсійних турів, а головне, по гарній вартості.

Тур по Європі на автобусі

Экскурсійні тури -

відправлення автобусів відбувається зі Львова, Одеси та Києва.

Автобусний тур по Европі, безумовно, є одним з найбільш відомих маршрутів.

Ви побачите затишні європейські міста, які переплітаються із чудовими краєвидами та багатосторонньою культурою.

До одних із найпопулярніших автобусних маршрутів, звичайно, належать: Франція, Чехія, Італія, Німеччина, Норвегія, Австрія, Угорщина, Іспанія, Данія.

Екскурсійні тури до Італії, Іспанії та Франції обирають туристи, які хочуть культурного збагачення. Ще мріють побачити одні з найкрасивіших та загадкових пам'яток світу. Наприклад, як Ейфелева вежа, Колізей, собор Святої Сімейства. Хто не мріє побувати у старовинному замку французьких королів, Луврі? А в екскурсійному турі Ви зможете відвідати відомий музей Брехні у Німеччині. У ньому все, що відбувається, перетворюється на ілюзію.

До того ж, любителів модного Всесвіту порадує шопінг у найвідоміших брендових магазинах світу.

Можливо, Ви хочете влаштувати гастрономічний тур, куштуючи кухні різних країн? Тоді Simply Travel пропонує відправитися в автобусний тур до Німеччини чи Чехії. А там Ви, безперечно, зможете спробувати візитну картку цих країн – пиво.

Екскурсійні тури також підходять для сімейної подорожі. Іншими словами, ви можете потрапити до Діснейленду в Парижі. Або, наприклад, в один із найстаріших парків атракціонів у Будапешті.

Плануючи автобусний тур з Simply Travel, Ви можете бути впевнені, що Ваша подорож буде насичена цікавими екскурсійними програмами. А головне, супроводжена комфортним проживанням у готелях та професійним сервісом. Це дозволить отримати справжнє задоволення від туру.